DISCLAIMERRahatupu is 100% Compliant With All DMCA Request Take Downs. We Neither Own nor Store Any of the Pictures or Videos Shown on this Blog. Most of the Pictures and Video Clips are Voluntarily Sent to us by Adults (Ages 18+) who Want to Appear on Our Blog; and we Get the Few Others From the Internet. We DON'T Post Revenge Porn, Children (Below 18 Yrs), Bestiality, Incest or Sadistic/Extreme Sexual Materials e.g. Scat, Fisting etc Here. If you Find any Objectionable Pictures or Videos (Copyrighted or Otherwise) or if you Want to Know the Sources of the Materials Displayed Here, Please Let us Know and we Will Take Appropriate Measures Including Removing the Materials in Question Immediately - No Questions Asked. Send all Questions and Comments Regarding any Materials Shown here to Bintiwasingapore@gmail.com. Moreover: Rahatupu is NOT a dating site and we NEVER EVER connect people. We are NOT responsible for anything that happens to people who communicate privately through this site and eventually meet. Internet is Dangerous and Everyone Should Exercise Caution Particularly When it Comes to Meeting People You Don't Know

Tuesday

Jamani Hii Tabia ya Kwenda Viwanja Bila Chupi Vipi? Kuachia Kuma Nje Nje Namna Hii Ndiyo Nini? Ni Kuweka Mitego au ni Umalaya? Ukipigwa Madole Laivu Utasemaje? Tuacheni Tabia Hii Jamani. Si Nzuri !!!

4 comments:

  1. Anonymous15:50

    ANA KUMA KUBWA CHEKI UMETUNA HADI SKETI INASHINDWA KUMKAA VIZURI!!

    ReplyDelete
  2. Anonymous09:28

    sio kuma kubwa hapo ana hamu kinembe kimetuna tu

    ReplyDelete
  3. Mimi nilikua nahitaji kujua huyu demu anapatikana wapi ili nimuibukie, Mana hii kuma ni tamu imenona sana, hapa uboo umedinda kama kisiti cha mpingo

    ReplyDelete
  4. Anonymous16:24

    Kumamamaye, kuma nene namna hiyo, lazima nimtombe tu!!!

    ReplyDelete

Acha maoni yako. Mwaga Maujuzi yako ya kutombana na mengineyo . HAKUNA Haja ya Kuporomosha Matusi !!! KONDOMU LAZIMA!!!!! WALOKOLE MSITUFUATE HUKU PLEASE...KILA MTU NA MAISHA YAKE !!!